O nás

Jsme více než jen restaurace

Vychutnejte si jedinečnou pan asijskou kuchyni v centru Prahy. Nabízíme vám cestu po Asii na jednom místě. Ochutnáte speciality z japonského showgrilu teppanyaki, woku, indické pece Tandoor nebo lahodné sushi od našich sushi mistrů. To vše v atraktivním prostředí, rozděleného do několika částí včetně dvou barů a tří loungů. V restauraci se nachází i otevřená kuchyně, budete tedy mít skvělou možnost nahlédnout našim kuchařům přímo pod ruce.

Naše restaurace Asian Temple je chrámem asijských chutí s mezinárodním týmem nejen kuchařů. Každý den připravujeme originální denní nabídku, takže k nám můžete vyrazit i na rychlý, zdravý a především chutný oběd. Můžete využít i jeden z našich dvou barů, kde vám naši barmani připraví aperitiv před ohňostrojem chutí nebo po jídle skvělý koktejl či digestiv.

Následně můžete příjemně relaxovat v jednom z našich loungů, pohodlně se uvelebit v sofa a pokuřovat vodní dýmku nebo si jen dát sklenku s přáteli.

Hledáteli-li úplné soukromí, nabízíme i zcela privátní salónky jen pro vás a vaše obchodní partnery. Nejen jídlem je člověk syt. Naše unikátní dekorace, která je ze soukromých sbírek a jedná se u mnoha vzácných předmětů i o několik staletí staré artefakty, je v Evropě naprosto ojedinělá.

Užijete si také večerní program. Dj, Mikromagie, tanečníci v asijských kostýmech, Live Saxofon atd. Nabízíme vlastní vip delivery servis a naše speciality vám v luxusním balení dovezeme přímo k vám domů. Je toho opravdu hodně co u nás můžete zažít a vidět. Těšte se na vynikající jídlo, příjemnou atmosféru a dokonalý zážitek.

My už se na vás těšíme.

P1410836.jpg

fotka společná web.jpg
P1410836.jpg

fotka společná web.jpg

Náš tým

srdce naší restaurace

Nikola manažer
Mek Kuchař
Jirka ŠÉF BARMAN
Jirka Číšník
Long ČÍŠNÍK

Více ze zákulisí máme na instagramu

Online rezervace