Jaká byla naše REOPENING party? Působivá

Byl pátek 20. dubna, téměř měsíc po tom, co jsme měli v naší restauraci menší požár. Jak určitě víte, nebylo to nic vážného a nikomu se nic nestalo. Nicméně skrz tento důvod jsme museli dočasně uzavřít naše dveře, protože jsme se intenzivně věnovali rekonstrukci a pracovali jsme na nových věcech jako byl nový moderní lounge, nové prostory na tvorbu sushi atd. Těch věcí, co jsme v tomto krátkém časovém úseku udělali, bylo opravdu dost. A tak jsme se rozhodli, že jak budeme mít všechno hotové a v pořádku, připravíme pro naše hosty takovou menší oslavu – znovu otevření Asian Temple.

A ta proběhla v téměř jarním dubnovém pátku. Rozhodli jsme se, že tuto party spojíme s otevřením naší sesterské restaurace naproti přes ulici – Restaurant Gruzie a povedlo se nám na celou akci přivést i našeho stálého hosta, populárního moderátora Libora Boučka. Ten celým večerem velmi zábavně a originálně bavil přítomné hosty. Jak můžete vidět z fotografií, nemohl chybět ani oblíbený červený koberec včetně mnoha populárních tváří z (nejen) českého showbyznysu. V naší restauraci jsme si nachystali pro hosty ochutnávku z nového menu a neodolatelné byly i naše koktejly připravené od šikovných barmanů. Báječnou atmosféru příjemně obohatil svým uměním i náš rezidentní DJ Raffi a tak se celá noc protáhla až do ranních hodin.

Cíl byl splněn. Hosté se bavili, dobře najedli a napili a odnesli si především příjemný pocit, Asian Temple je opět otevřen a to je ta nejlepší zpráva nejen pro nás, ale i pro všechny milovníky autentické asijské kuchyně.

Jaká byla naše REOPENING party? Působivá
Jaká byla naše REOPENING party? Působivá

Více ze zákulisí máme na instagramu

Online rezervace